Jaką bramę polecacie?

Wszystko to co wokół naszego domu...
Regulamin forum
Sponsor forum - Ogrodzenia betonowe - Artykuły eksperckie: - Ogród i podwórko - zobacz firmy budowlane z kategorii: Firmy budownictwo
dżejkop
Posty: 1
Rejestracja: 12 Lis 2020, o 15:07

Jaką bramę polecacie?

Post autor: dżejkop » 12 Lis 2020, o 15:11

Cześć. Szukam dobrej firmy produkującej bramy i ogrodzenia. Zależy mi na wysokiej jakości i niskiej cenie. Słyszałem, że Polbram jest jednym z liderów w kwestii dobrych systemów ogrodzeniowych. Czy ktoś z Was ma bramę ich produkcji i podziela tą opinie?

google adsense
Google
 

Adam411
Posty: 3
Rejestracja: 17 Maj 2021, o 13:16

Re: Jaką bramę polecacie?

Post autor: Adam411 » 21 Maj 2021, o 14:01

Tanie i dobre raczej nie idzie w parze. Fajnym patentem jest kupowanie elementów ogrodzenia oddzielnie. Przykładowo panele ogrodzeniowe kupujesz na promocji, gdzie sklep nie ma prawie w ogóle marży a resztę słupki i łączniki jeszcze gdzie indziej i można oszczędzić naprawdę sporo. A co do bramy jeśli ma być otwierana elektrycznie zwróć uwagę by nie była pełna ani nawet pół pełna bo w duży wiatr żadne siłowniki nie dadzą rady, przerabiałem to już raz, a zapomina się o tym.

biurodos
Posty: 1
Rejestracja: 7 Gru 2020, o 11:41

Re: Jaką bramę polecacie?

Post autor: biurodos » 16 Paź 2021, o 08:03

przesuwna samonośna, mam taką i jest super w przeciwieństwie do do takiej otwieranej na dwie strony, mozna od razu z silniekim a można żeby ograniczyć koszty zrobić to później ;)

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: Jaką bramę polecacie?

Post autor: Pan Majster » 26 Paź 2021, o 18:26

Bramy przesuwne, a jak napęd to polecam Facca, choć dobrze jest się przed zakupem zastanowić jaką bramę do garażu wybierzecie - aby napęd bramy garażowej i bramy podwórkowej był tej samej firmy, wtedy można uruchamiać to i to z jednego pilota.

Pozdrawiam

kkleczek
Posty: 3
Rejestracja: 26 Paź 2021, o 18:19

Re: Jaką bramę polecacie?

Post autor: kkleczek » 26 Paź 2021, o 18:29

Polecam Pulsar - dobre napędy zarówno do bram ogrodzeniowych jak i garażowych.

Trisha
Posty: 2
Rejestracja: 9 Mar 2022, o 12:43

Re: Jaką bramę polecacie?

Post autor: Trisha » 10 Mar 2022, o 10:46

Pan Majster pisze:
26 Paź 2021, o 18:26
Bramy przesuwne, a jak napęd to polecam Facca, choć dobrze jest się przed zakupem zastanowić jaką bramę do garażu wybierzecie - aby napęd bramy garażowej i bramy podwórkowej był tej samej firmy, wtedy można uruchamiać to i to z jednego pilota.

Pozdrawiam
A czy ktoś wie, jak to wygląda np ze zdalnym sterowaniem? Jest taka możliwość ? Chodzi mi o sterowanie bramą ze smartfona bądź tableta.

tymon
Posty: 2
Rejestracja: 8 Sty 2022, o 14:57

Re: Jaką bramę polecacie?

Post autor: tymon » 10 Kwi 2022, o 22:51

Zdecydowanie przesuwną plus automatyka do tego. Ja swoją mam od Jońca. Z tej firmy też wybierałem ogrodzenie, więc wszystko bo jeszcze furtka w jednym miejscu. Przęsła w bramie i w ogrodzeniu są panelowe, taka całość jest dzięki temu.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości