Ogrodzenia na czas budowy

Wszystko to co wokół naszego domu...
Regulamin forum
Sponsor forum - Ogrodzenia betonowe - Artykuły eksperckie: - Ogród i podwórko - zobacz firmy budowlane z kategorii: Firmy budownictwo
majster_klepka
Posty: 2
Rejestracja: 21 Kwi 2015, o 15:55

Ogrodzenia na czas budowy

Post autor: majster_klepka » 8 Maj 2015, o 14:27

Mam pytanie dotyczące ogrodzenia miejsca budowy, czy każdą budowę trzeba ogradzać? A jeśli tak to, jak sobie z tym poradzić? Czy wystarczy, jak postawimy jakieś ogrodzenia przenośne? Bo w sumie nie wiem, czy nie postawić po prostu normalnego płotu na sam początek, choć wolałbym teraz przeznaczyć pieniądze na inne rzeczy.

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
krysinski
Posty: 2
Rejestracja: 21 Maj 2015, o 09:20
Kontaktowanie:

Re: Ogrodzenia

Post autor: krysinski » 21 Maj 2015, o 09:23

majster_klepka pisze:Mam pytanie dotyczące ogrodzenia miejsca budowy, czy każdą budowę trzeba ogradzać? A jeśli tak to, jak sobie z tym poradzić? Czy wystarczy, jak postawimy jakieś ogrodzenia przenośne? Bo w sumie nie wiem, czy nie postawić po prostu normalnego płotu na sam początek, choć wolałbym teraz przeznaczyć pieniądze na inne rzeczy.
Budowę należy zabezpieczyć, tak stanowią przepisy prawa budowlanego i BHP. Jesteś zobowiązany do zabezpieczenia wszelkich niebezpiecznych miejsc na budowie przed ludźmi i zwierzętami. Lepiej jest zamontować ogrodzenie przenośne niż inwestować w stałe. Zawsze istnieje ryzyko, że podczas prac budowlanych może dojść do uszkodzenia stałego ogrodzenia. Przenośne ogrodzenie wykonane z paneli Tempofor spełniają wszelkie wymogi prawa budowlanego i BHP. Jeśli nie obawiasz się kradzieży wystarczy zwykła siatka tymczasowa, którą zamontujesz na jakichkolwiek słupach, np. na drewnianych palach.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
mateuszbrudny

Re: Ogrodzenia

Post autor: mateuszbrudny » 8 Wrz 2015, o 12:29

Z ogrodzeniem mam problem, ponieważ atakuje je rdza... wydałem sporo pieniędzy, żeby ogrodzić całą działkę i nie wiem co z tym zrobić teraz.

Awatar użytkownika
kajetan

Re: Ogrodzenia

Post autor: kajetan » 10 Wrz 2015, o 16:20

Znam Twój problem. Ja już dawno mam to za sobą, ale idzie załamać ręce. Kup sobie Nanoprotech i nie będziesz więcej miał problemu z korozją :)

MarcinS
Posty: 1
Rejestracja: 16 Lip 2015, o 13:00

Re: Ogrodzenia

Post autor: MarcinS » 17 Wrz 2015, o 12:25

Najlepsze jest ogrodzenie tymczasowe. Koledzy mają rację.

puliki
Posty: 36
Rejestracja: 25 Sty 2015, o 11:21

Re: Ogrodzenia

Post autor: puliki » 22 Wrz 2015, o 11:30

Ja tam raczej nie lubię prowizorki.

paw-mirek
Posty: 2
Rejestracja: 11 Lis 2015, o 13:56

Re: Ogrodzenia

Post autor: paw-mirek » 11 Lis 2015, o 13:57

najtaniej chyba wychodzi prosta siatka budowlana

puliki
Posty: 36
Rejestracja: 25 Sty 2015, o 11:21

Re: Ogrodzenia

Post autor: puliki » 31 Sty 2016, o 17:19

Ale nie zawsze to dobrze wygląda

Verfars
Posty: 1
Rejestracja: 18 Kwi 2016, o 08:21

Re: Ogrodzenia

Post autor: Verfars » 18 Kwi 2016, o 08:22

Ja mam siatkę właśnie zwykłą ciętą i powiem wam że też daje radę

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości