ABC Szamba betonowe Opinie

Zanim wynajmiesz firmę budowlaną sprawdź jej opienie
Regulamin forum
Dodaj firmę do katalogu firm - darmowe opinie o firmach na budoloper.pl - budoloper.pl/katalog
Awatar użytkownika
trzynasty

ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: trzynasty » 27 Lut 2015, o 04:09

Widzę na forum opinię o PPHU BetoneX, postanowiłem zapytać o opinie firmy ABC Szamba betonowe z Radomia - miał ktoś styczność?? Mają również gwarancję na piśmie oraz gotowy otwór na rurę?

http://szamba.eu https://abcszamba.pl

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
Martusiaaaa

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Martusiaaaa » 23 Kwi 2015, o 21:53

Byli u mnie dzisiaj, wcześniej nie mogłam nigdzie znaleźć informacji o nich.. nie obrobię im tyłka cóż to tylko szambo betonowe, a czujnik w promocji dostałam

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Pan Majster » 13 Cze 2015, o 16:04

Myślę że jakość dostatecznie na wysokim poziomie, nie wiem jak z ceną, ale jak widzę rzeczy typu otwór z uszczelką, gwarancja pisemna to nie może być byle co...

Awatar użytkownika
Obrzyk

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Obrzyk » 30 Lip 2015, o 18:10

Spóźnili się dwie godziny, byłem ostatni w kolejce, ale robota dobrze wykonana...

Awatar użytkownika
Kazimierz

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Kazimierz » 26 Sie 2015, o 06:43

U mnie podczas wykopu pod zbiornik natrafiliśmy na bombę poniemiecką, nie mogliśmy dalej kopać więc zbiornik został zestawiony na tydzień czasu obok, trochę się obawiałem że mnie zostawią na lodzie z tym szambem ponieważ mimo że nie zamontowali wzięli wszystkie pieniądze, wczoraj skądś tam wracali i wstawili mi jednak ten zbiornik, tak że polecam solidna firma!

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Pan Majster » 4 Gru 2016, o 10:23

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć ze w ABC przynajmniej kontakt z Klientem jest na odpowiednim poziomie, zobaczcie nawet forum mają: http://abc-szambabetonowe.pl/forum/

Wujas
Posty: 2
Rejestracja: 19 Mar 2018, o 20:23

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Wujas » 19 Mar 2018, o 21:02

Ogólnie na necie dużo czytałem i rzeczywiście, negatywów mało na tą firmę, ale chyba ja będę pierwszy. O tym że zbiornik zasypujemy dopiero na drugi dzień dowiedziałem się przy montażu, monter przyczepił się że ja to chyba stracę zaraz gwarancję za zasypywanie zbiornika w ten sam dzień, zacząłem drążyć temat i rzeczywiście, w biurze twierdzą że jeśliz biornik zasypię od razu to nie mam gwarancji, Pan w biurze opryskliwy że to woda, że musi zaschnąć, ale o co chodzi? Kupuje zbiornik szczelny tak? Co ma do tego woda? Jedyny plus to cena, ale pamiętajcie nigdy cena nie idzie w parze z jakościom

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: Pan Majster » 30 Gru 2020, o 00:19

Można by napisać nikt się nie skarży, na forach brak negatywów, ja jednak w wizytówce Googla widzę trzech niezadowolonych, ale to na 36 pozytywów całkiem normalne

kkleczek
Posty: 3
Rejestracja: 26 Paź 2021, o 18:19

Re: ABC Szamba betonowe Opinie

Post autor: kkleczek » 26 Paź 2021, o 18:38

W naszym rejonie popularna firma, ale ja polecam Pana Krzysia:510 938 300

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość