Kamera do monitoringu firmy

Rozmawiaj o czym chcesz o polityce, rozrywce, forum o sobie itd.
Regulamin forum
Sponsorem forum budowa jest Portal branży budowlanej oraz narzędzie Uwaga awaria
Adaś11
Posty: 19
Rejestracja: 1 Wrz 2016, o 18:57

Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Adaś11 » 1 Wrz 2016, o 19:48

Szukam pomocy w wyborze odpowiednich kamer, które pozwolą mi kontrolować obiekt firmy z zewnątrz nawet gdy wyjadę z miasta za pomocą telefonu lub przez internet. Macie jakieś propozycje ?

google adsense
Google
 

Maniekk1
Posty: 23
Rejestracja: 3 Wrz 2016, o 19:18

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Maniekk1 » 3 Wrz 2016, o 19:22

No z tego co mi się wydaje to na takie zadania najlepsze będą kamery IP od JBP HD Camera. Jest parę modeli ja sam używam KZ2. Rozdzielczość w HD, w całkowitej ciemności widoczność do 20m, ma alarm, który włączy się po wykryciu ruchu i to na czym Ci zależy najbardziej czyli możliwość poglądu obrazu z telefonu, dzięki aplikacji na telefonie wystarczy tylko dostęp do internetu :)

Florian312
Posty: 18
Rejestracja: 5 Wrz 2016, o 16:01

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Florian312 » 5 Wrz 2016, o 16:10

Spokojnie bez żadnych rejestratorów, jeżeli jesteś na wyjeździe możesz sobie spokojnie podglądać obraz z aplikacji w telefonie. Wszystko w j.polskim, więc trudne do rozgryzienia nie jest. Jest też wbudowana karta pamięci z możliwością rozbudowy do 64GB, a obraz nagrywa np. wtedy gdy zostanie wykryty ruch. Jak w JBP HD Camera ceny za takie kamery są niskie. Można powiedzieć, że jest to idealne wręcz rozwiązanie.

Moncik1
Posty: 6
Rejestracja: 11 Wrz 2016, o 19:07

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Moncik1 » 11 Wrz 2016, o 19:13

Mam sklep z elektroniczny i już nie raz miałem kontakt z kamerami od JBP HD Camera. W tej cenie super opcja do monitoringu domu, firmy itp. Nie trzeba również jakiś dodatkowych elementów, a jedynie darmowa aplikacja na której można oglądać obraz z kamer m.in przez telefon. Rozdzielczość, detekcja, gwarancja to wszystko składa się na fajny sprzęt dostępny dla każdego.

Nonek54
Posty: 2
Rejestracja: 13 Wrz 2016, o 19:05

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Nonek54 » 13 Wrz 2016, o 19:10

Kamery IP to idealna opcja dla osób, które nie chcą na to przeznaczać nie wiadomo jak dużych sum, ale mieć dobrą jakość i pewność, że na pewno zapewni ona odpowiednią ochronę. Kamera KZ2 to nowość na rynku, która wszystko w sobie ma. Dla monitoringu domu rozwiązanie z kamerami IP jest najlepsze.

Porkin61
Posty: 2
Rejestracja: 1 Lis 2016, o 11:57

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Porkin61 » 1 Lis 2016, o 12:03

Monitoring to bardzo dobra opcja ochrony, szczególnie w przypadku z wbudowaną detekcją ruchu. Ja z modelu KZ2 jestem bardzo zadowolony ze względu na dobrą jakość nagrywania, cenę, łatwą w obsłudze aplikacje oaz funkcje ONVIF. W dowolnej chwili mogę podłączyć je do rejestratora gdy tylko nastąpi taka potrzeba, a nie wymieniać je na nowe.

Urlik99
Posty: 1
Rejestracja: 13 Lis 2016, o 18:44

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Urlik99 » 13 Lis 2016, o 18:51

JBP HD Camera na prawdę radzi sobie coraz fajniej. W modelu KZ7 mam możliwość zapisu obrazu na dysku zewnętrznym lub serwerze, ilość klatek na sekundę to 30 fps z aluminiową obudową wodoszczelną IP66. Na prawdę nie ma tam już chyba co dodawać, bo to jest kompletna opcja dobrej ręki.

Jankek33
Posty: 1
Rejestracja: 6 Gru 2016, o 17:20

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Jankek33 » 6 Gru 2016, o 17:24

Jak już ten producent poszerzył ofertę o kolejny model tym razem KZ8 w jeszcze lepszej rozdzielczości, możliwością rozbudowy karty pamięci do 128 Gb, a dzięki diodom podczerwieni widoczność w całkowitej ciemności nadal sięga aż 15m. No już nie ma opcji aby ktoś przedostał się niezauważony.

BartłomiejKek
Posty: 1
Rejestracja: 19 Gru 2016, o 20:27

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: BartłomiejKek » 19 Gru 2016, o 20:31

Tak sam się zastanawiam czy nie kupić u tego producenta kamery ukrytej w czujniku dymu do biura, po wyjściu z gabinetu nigdy nie wiadomo kto będzie chciał pogrzebać w dokumentach a tak będzie od razu wiadomo. Dodatkowo od razu włączy się alarm. Kamery również działają w całkowitej ciemności, także to też nie problem. Co myślicie

Nonek54
Posty: 2
Rejestracja: 13 Wrz 2016, o 19:05

Re: Kamera do monitoringu firmy

Post autor: Nonek54 » 4 Sty 2017, o 19:03

Bartek myślę, że to nie jest zły pomysł, jeżeli wiesz że możesz być narażony to lepiej przeciwdziałać. Na pewno producent jest ok, więc nie masz co się martwić o jakość nagrań, detekcję ruchu oraz alarm. Popytaj jeszcze o nią w sklepie co i jak :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości