elektronarzędzia

Przeczytaj więcej o tym czym i na czym najlepiej pracować
Regulamin forum
Budoloper.pl: przedstawia - maszyny budowlane - firmy z naszego forum Ile kosztuje
cezariusz
Posty: 13
Rejestracja: 21 Sie 2019, o 11:13

elektronarzędzia

Post autor: cezariusz » 10 Mar 2020, o 23:37

Zaczynam rozkręcać swój własny biznes, dorabiałem do tej pory przy remontach pora się na powżnie tym zająć i tutaj się pojawia problem . Jkie elektronarzędzia? na razie mam zbieraninę wszystkiego co leci, dużo tanich sprrętów które już są na wykończeniu. Chce już obie zrobić komplet cczegos solidnego, co polecacie, jakie marki?

google adsense
Google
 

BartL
Posty: 4
Rejestracja: 23 Cze 2020, o 12:41

Re: elektronarzędzia

Post autor: BartL » 29 Cze 2020, o 11:52

Ja generalnie używam makitę i nie narzekam. Znajmowy kupił zestaw akumulatorowych urządzeń De Walt i sobie chwali. Ponieważ kupował w USA to wyszło go dużo taniej niż u nas.

budowarszawa33
Posty: 1
Rejestracja: 14 Lip 2020, o 13:04

Re: elektronarzędzia

Post autor: budowarszawa33 » 15 Lip 2020, o 14:40

U nas w firmie mamy dewalty i makity. Działają dobrze, ale w dewaltach szybko zużywają się baterie.

cezariusz
Posty: 13
Rejestracja: 21 Sie 2019, o 11:13

Re: elektronarzędzia

Post autor: cezariusz » 12 Sie 2020, o 23:06

kupiłem trochę urządzeń AEG i muszę przyznać, że całkiem nieźle mi się ich używa, fajna jakość sprzętu i cena nie najgorsza, zamawiałem trochę przez rotopino. Po tych paru miesiącach użytkwanai nie mam uwag.

cezariusz
Posty: 13
Rejestracja: 21 Sie 2019, o 11:13

Re: elektronarzędzia

Post autor: cezariusz » 6 Wrz 2020, o 18:22

w końcu się zdecydowałem na zainwestowanie w markę AEG. Jak na razie nie mam zastrzeżen, wszystko działa dobrze, urządzenia są wytrzymałe i poręczne. Staralem się wybierać te z silnikiem bezsczotkowym, bo bardzo dobre opinie słyszałem.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości