Winergetic Premium Passive

Wszystko z czego nasze gospodarstwo jest zbudowane
Regulamin forum
Reklama: Szamba ekologiczne - zobacz darmowe ogłoszenia z kategorii: materiały budowlane
Awatar użytkownika
cekolek

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: cekolek » 29 Lip 2015, o 14:41

Lescot wie co mowi, akurat przy grubych szybach, dystorsja obrazu moze byc mocno odczuwalna i dopiero grubsze okna z poziomu premium się tutaj najlepiej sprawdzaja. Ktos robił moze porównanie 4x glass do proluxów? osiagi w sumie porównywalne w niektórych kwestiach miały na testach.

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
namaste

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: namaste » 29 Lip 2015, o 15:38

nie wiem czy takie porównanie byłoby konieczne w koncu oba rodzaje okien maja troszeczke inne zastosowanie - pro lux reklamowany jest jako okno swietlne a Winergetic Premium Passive jako ciepłe. pro luxy maja i tak jak na pakiet 2/3 szybowy bardzo dobre Ug.

Czy do winergetic jest równiez tak szeroki wybor oklein co do proluxów?

Comber
Posty: 8
Rejestracja: 8 Sie 2014, o 14:05

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Comber » 29 Lip 2015, o 23:46

namaste pisze:nie wiem czy takie porównanie byłoby konieczne w koncu oba rodzaje okien maja troszeczke inne zastosowanie - pro lux reklamowany jest jako okno swietlne a Winergetic Premium Passive jako ciepłe. pro luxy maja i tak jak na pakiet 2/3 szybowy bardzo dobre Ug.

Czy do winergetic jest równiez tak szeroki wybor oklein co do proluxów?
Prawdopodobonie takie same co masz na ich stronie wyraźnie rozpisane. Na pewno jak większośc zresztą mają RAL i jakieś dodatkowe - drewnopodobne okleiny. Domyślam się, że są one odstępne dla wszystkich modeli.

Awatar użytkownika
namaste

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: namaste » 2 Sie 2015, o 20:54

Co to jest RAL? Pierwsze słyszę i jeszcze przy okazji jak się orientujesz, czy opcja colorful też jest możliwa we wszystkich kolorach?

Comber
Posty: 8
Rejestracja: 8 Sie 2014, o 14:05

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Comber » 5 Sie 2015, o 23:53

namaste pisze:Co to jest RAL? Pierwsze słyszę i jeszcze przy okazji jak się orientujesz, czy opcja colorful też jest możliwa we wszystkich kolorach?
Zunifikowana paleta kolorów. Nie wiem na pewno to musisz się dopytać, drewnopodobne też mają swoje próbniki i może być ich więcej do wyboru. Nie podejrzewałbym taką firmę, że ma jakiś mały zakres wyboru. Te standardy i klasyki na pewno, czy jakieś dziwniejsze sosny syberyjskie - nie wiem.

Awatar użytkownika
gizmoS

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: gizmoS » 21 Paź 2015, o 15:35

na razie mineło troche czasu od wypuszczenia tego filmu i nic nie pojawiło sie w sieci, moze beda wypuszczac jakas nowa promocje na zime, chociaz patrzac na poprzednie doswiadczenia z oknoplastem to raczej bedzie to miało miejsce w ciut późniejszym terminie.

Awatar użytkownika
zenno

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: zenno » 27 Paź 2015, o 16:25

namaste pisze:nie wiem czy takie porównanie byłoby konieczne w koncu oba rodzaje okien maja troszeczke inne zastosowanie - pro lux reklamowany jest jako okno swietlne a Winergetic Premium Passive jako ciepłe. pro luxy maja i tak jak na pakiet 2/3 szybowy bardzo dobre Ug.

Czy do winergetic jest równiez tak szeroki wybor oklein co do proluxów?

No własnie o to chcialem zapytać bo nie byłem pewien , jakie pakiety szybowe dają do proluxów. Chociaz przy takim profilu okna, czy opłaca się dawać pakiet trzy szybowy?

Awatar użytkownika
rukollea

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: rukollea » 28 Paź 2015, o 16:23

akurat przy tym modelu oknoplast oferuje na prawde spoko opcje szyb trójkomorowych o współczynniku Ug na poziomie 0,3 co daje super effekt zważywszy na wysoką izolacyjność tych szyb

Awatar użytkownika
wojtala

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: wojtala » 30 Paź 2015, o 15:54

No dobrze ale to masz tylko parametr samej szyby. Najważniejszy jest przecież Uw bo to dopiero jest parametr zbierajacy do kupy wartość ramki + pakietu szybowego. Ogolnie to zasada jest taka ze okna ciepłe licza sie od Uw=0,8 w dół

Awatar użytkownika
suzumebachi

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: suzumebachi » 30 Paź 2015, o 16:37

no tak - biorąc pod uwage wszystkie kombinacje to przy oknoplast Winergetic PAssive jak masz taka rame plus trójkomorową szybę to możesz wyciagnąć nawet Uw = 0,59 co jest znacznym przekroczeniem normy przy oknach pasywnych. Te okna na prawde są bardzo ciepłe.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości