Ustawienia pieca KOMFORT EKO DUO 15kW

Mieszkamy w takim klimacie że dobre i ekonomiczne ogrzewanie Twojego domu to podstawa
Regulamin forum
W tym miejscu pojawi się link do Twoich usług lub produktów - Hydraulik - zobacz artykuły z tematyki: Ogrzewanie domu
Mirek
Posty: 100
Rejestracja: 11 Paź 2013, o 19:31
Kontaktowanie:

Ustawienia pieca KOMFORT EKO DUO 15kW

Post autor: Mirek » 12 Paź 2015, o 20:25

Witam,

nie wiem czy to wina groszka czy tego że dopiero nagrzewam mieszkanie... Problem w tym że jeżeli chcę rozgrzać mieszkanie, piec od 12h pracuje nieprzerwanie i ani razu nie doszedł do zadeklarowanej temperatury...

Czas podawania groszka: 6 sekund
Przerwa w podwanianiu: 55sekund
Dmuchawa: 30%
Czas podtrzymania itp nie piszę bo jeszcze do tego momentu niestety nie doszłem...

Dodam że te ustawienia wypracowałem po 30godzinach pracy pieca wczesniej albo piec gasł z braku groszka albo z nadmiaru, teraz piec chodzi nieprzewale, ale temp określonej nie osiąga, stąd moje prośby o podpowiedzi...

Groszek oczywiście z polecenia i ponoś najlepszy.. Mieszkanie 145m2 a kocioł 15kw, grzejniki + podłogówka

google adsense
Google
 

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: Ustawienia pieca KOMFORT EKO DUO 15kW

Post autor: Pan Majster » 7 Lut 2017, o 12:17

Sprawdź jaką masz wersję sterownika, i spróbuj przeprowadzić update, druga sprawa to groszek i jego jakość.

Standardowe ustawienia to dmuchawa na 80%, podawanie 8s. przerwa podawawnia 55s.
Przerwa w podtrzymaniu to 25min. Przedmuch w podtrzymaniu to 15s.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości