Sebastian Majcher, projekt, zory

Zanim wynajmiesz firmę budowlaną sprawdź jej opienie
Regulamin forum
Dodaj firmę do katalogu firm - darmowe opinie o firmach na budoloper.pl - budoloper.pl/katalog
Awatar użytkownika
klient 12

Sebastian Majcher, projekt, zory

Post autor: klient 12 » 31 Mar 2014, o 20:56

Ostrzegam wszystkich przed panem: Sebastian Majcher, Fhu projekt, Żory. Pobrał zaliczkę na poczet szamba betonowego w maju 2013 roku i do tej pory nie mam ani szamba ani pieniędzy. Przedsiębiorca nie uczciwy, proszę uważać.

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
Marcin

Re: Sebastian Majcher, projekt, zory

Post autor: Marcin » 19 Kwi 2014, o 20:38

klient 12 pisze:Ostrzegam wszystkich przed panem: Sebastian Majcher, Fhu projekt, Żory. Pobrał zaliczkę na poczet szamba betonowego w maju 2013 roku i do tej pory nie mam ani szamba ani pieniędzy. Przedsiębiorca nie uczciwy, proszę uważać.
Ten człowiek ukradł mi pieniądze w ten sam sposób. Mam nadzieję, że dosięgnie go już niedługo sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
garian

Re: Sebastian Majcher, projekt, zory

Post autor: garian » 28 Maj 2014, o 01:30

Pan Sebastian Majcher również mnie okradł. Pobrał zaliczkę, szamba nie przywiózł . Wykop na szambo się zapadł. Szukam tak samo pokrzywdzonych jak ja, może jakiś pozew zbiorowy? Trzeba usadzić gościa. Mój mail: garian@interia.pl Proszę przysyłać mi skany umów i numery kontaktowe. Ja nie mam zamiaru sponsorować złodziei. Na pewno tego tak nie zostawię!!!

Awatar użytkownika
anka19851

Re: Sebastian Majcher, projekt, zory

Post autor: anka19851 » 25 Lip 2014, o 01:01

Oszukał mnie nie polecam go nikomu jezeli chce ktos miec szambo szybko zamontowane to lepiej gdzies indziej kupic a nie miesiąc u niego czekac dziura nam sie zapadła została zalana tylko dodatkowych kosztow nam narobił.Gośc bardzo nie słowny dziennie pisał ze przyjedzie tu o 14 potem znowu o 17 a pozniej nie przyjechal wogole i zwodzil nas tak prawie dwa tygodnie czasu piszac ze dziennie przyjedzie tu bo auta nie ma tu ze na cos czeka tu ze musi poukladac zbiorniki na placu albo ze mu zamowili nie 10 tylko 6 i ma teraz opoznienie i caly czas cos prosze uwazac bo naprawde nie zycze nikomu takiej sytuacji.A i chcialam zaznaczyc ze nie pisze z zadnej konkurencji bo on sie tak tłumaczy jezeli ktos mu napisze złą opinie ale teraz juz sie przekonałam ze nie ma mu co wierzyc na słowo!!!Poprostu Sebastian Majcher z jego podejsciem wogole nie nadaje sie do takiej pracy tym bardziej jak ludzie czekaja i chca montowac od razu po wykopaniu dziury !!!!Uważajcie!!!!!!

gostek
Posty: 1
Rejestracja: 21 Gru 2014, o 16:57

Re: Sebastian Majcher, projekt, zory

Post autor: gostek » 21 Gru 2014, o 17:04

Pan Majcher w dniu 2014-03-07 zawiesił działalność gospodarczą.

jez
Posty: 14
Rejestracja: 11 Wrz 2014, o 12:11

Re: Sebastian Majcher, projekt, zory

Post autor: jez » 10 Sty 2015, o 08:35

A co z pieniędzmi?


Ostatnio przesunięty w górę 10 Sty 2015, o 08:35 przez: Anonymous.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości