Kierownicy budowy - jakie ceny

Aby wykonywane przez nas prace były zgodne z prawem.
Regulamin forum
Artykuły eksperckie: - Prawo budowlane - zobacz firmy budowlane z kategorii: Firmy budownictwo SPONSOR: Szamba kompleksowo
Mirek
Posty: 100
Rejestracja: 11 Paź 2013, o 19:31
Kontaktowanie:

Kierownicy budowy - jakie ceny

Post autor: Mirek » 19 Paź 2013, o 12:51

Jakie macie przygody z kierownikami budowy domów jednorodzinnych?
Mój powiedział 1000 za prowadzenie budowy, nie wiem ile powie za adaptacje, wiem tylko że za sprawy z pozwoleniem na budowę zaśpiewał sobie kolejne 1000zł.
Mam jeszcze kilka przeróbek w projekcjie:
poszerzenie okna, dwa dodatkowe okna na poddaszu i 4 balkoniki przy oknach z boku elewacji.
boje się że zaśpiewa kolejne pare tyś, a sąsiad miał kierownika budowy który za 1500 załatwił pozwolenie, adaptacje i prowadzenie, niestety ten kierownik już na emeryturze.

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
112

Re: Kierownicy budowy - jakie ceny

Post autor: 112 » 27 Paź 2013, o 09:25

Mój powiedział 1000zł za kilka zmian w projekcie i sprawy związane z pozwoleniem. Drugie tyle wziął za prowadzenie budowy.

masteex
Posty: 5
Rejestracja: 15 Paź 2013, o 14:53

Re: Kierownicy budowy - jakie ceny

Post autor: masteex » 7 Lis 2013, o 12:40

Mirek pisze:Jakie macie przygody z kierownikami budowy domów jednorodzinnych?
Mój powiedział 1000 za prowadzenie budowy, nie wiem ile powie za adaptacje, wiem tylko że za sprawy z pozwoleniem na budowę zaśpiewał sobie kolejne 1000zł.
Mam jeszcze kilka przeróbek w projekcjie:
poszerzenie okna, dwa dodatkowe okna na poddaszu i 4 balkoniki przy oknach z boku elewacji.
boje się że zaśpiewa kolejne pare tyś, a sąsiad miał kierownika budowy który za 1500 załatwił pozwolenie, adaptacje i prowadzenie, niestety ten kierownik już na emeryturze.
Powiem Ci, że na prawdę i tak nie jest źle, bo czasem słucham opowieści o sporo większych cenach

marcina
Posty: 9
Rejestracja: 2 Wrz 2013, o 18:12
Lokalizacja: barwinek

Re: Kierownicy budowy - jakie ceny

Post autor: marcina » 29 Sty 2014, o 10:43

U mnie kierownik kosztuje 1,5 tys

Awatar użytkownika
Danielski
Posty: 15
Rejestracja: 11 Wrz 2013, o 10:47

Re: Kierownicy budowy - jakie ceny

Post autor: Danielski » 30 Kwi 2014, o 13:27

Mój znajomy dobry fachowiec i 800 bierze

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości