Jaka ziemię użyć o strony stawu.

Tutaj dowiedz się więcej o kanalizacji i odwodnieniach, nowoczesne rozwiązania oczyszczalnie, zbiorniki bezodpływowe, drenaż i inne roboty ziemne - zadaj pytanie, otrzymasz odpowiedź eksperta.
Regulamin forum
Zobacz firmy budowlane z kategorii: materiały budowlane - sponsor: Wywóz szamba oraz firma Szamba betonowe - cała Polska
Jacekaa
Posty: 2
Rejestracja: 27 Paź 2020, o 12:40

Jaka ziemię użyć o strony stawu.

Post autor: Jacekaa » 27 Paź 2020, o 12:47

Okazuje się że za mną sąsiad planuje zrobić oczko wodne, staw. Będzie to 6m od mojego płotu. To miejsce kiedyś dziesiątki lat temu było stawem. W tym miejscu mam spad i tu muszę podsypać ziemi. Jak mogę zabezpieczyć się przed ewentualnym podtopieniem. Tak by woda nie przedostała się pod ziemią w moją stronę. Nie liczę na fachowe wykonanie zabezpieczenia ze strony sąsiada. Jaka ziemię użyć o strony tego stawu?

google adsense
Google
 

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: Jaka ziemię użyć o strony stawu.

Post autor: Pan Majster » 30 Gru 2020, o 00:08

Ziemia lepsza, gorsza raczej nie piach, możesz zasadzić wierzbę, systemy korzeniowe zatrzymają burty przed usunięciem. Są nawet na olx sadzonki, bardzo łatwo się przyjmują i szybko

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: Jaka ziemię użyć o strony stawu.

Post autor: Pan Majster » 30 Gru 2020, o 00:08

Ziemia lepsza, gorsza raczej nie piach, możesz zasadzić wierzbę, systemy korzeniowe zatrzymają burty przed usunięciem. Są nawet na olx sadzonki, bardzo łatwo się przyjmują i szybko

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości