Strona 1 z 1

Agregat malarski

: 23 Kwi 2014, o 15:04
autor: pawjasinski
Agregat malarski
Witam, jestem nową osobą na forum, a w branży malarskiej funkcjonuję od 3 lat, zatrudniam obecnie 4 pracowników ale chciałbym się rozwinąć i robić większe zlecenia niż tylko malowanie domów. Docelowo myślę o zakupie agregatu malarskiego, jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Czy są jakieś konkretne produkty, które polecacie? I przede wszystkim czy jest opłacalne kupowanie takiego sprzętu? Czytałem na temat kilku firm.. ale proszę o solidne komentarze i wrażenia z ich używania.

Re: Agregat malarski

: 21 Maj 2014, o 17:04
autor: diakon
Najpierw sprawdź jakie masz możliwości zarobkowania na takim sprzęcie. Leasing wziąć dzisiaj nie problem, byle się to zwróciło. Wybór - kwestia indywidualna.

Re: Agregat malarski

: 30 Cze 2014, o 10:29
autor: pawjasinski
nie uzalezniam swojego wyboru tak silnie od ceny chociaz nie ukrywam, ze ma to wpływ. Na pewno zalezy mi na dobrej gwarancj i serwisowaniu.

Re: Agregat malarski

: 27 Lut 2015, o 10:50
autor: Kacper
ja korzystam od jakiegoś czasu z bmb serwis. Oni tam mają spory wybór sprzetów na wynajem. Po 2 latach działalności zaczynam widziec na jakie usługi mam najwiekszy popyt i zastanawiam się czy nie wziać juz sprzetów z bmb ale na własność. Ttroche ich przetestowałem i mam swoje typy ;)