Strona 1 z 1

Brama garażowa - Bram-Bud?

: 15 Wrz 2016, o 07:43
autor: Florian312
Witam :) Sądzicie, że brama segmentowa od Bram-Bud będzie dobrą opcją ?? Szukam dobrego producenta na któym na pewno się nie zawiodę, a jak na razie to właśnie oni spełniają wszystkie wymogi. Liczę na pomoc ;)

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

: 18 Wrz 2016, o 16:12
autor: Moncik1
Dla mnie segmentowa jest najwygodniejsza formą i dodatkowo zdecydowanie wygląda najlepiej. Bramy z Bram-Bud jakościowo to zdecydowanie czołówka. Wykonają Ci bramę na dowolne wymiary otworu garażu. Możesz wybrać sobie kolor i wzór przetłoczeń z 4 dostępnych. Izolowana pianka poliuretanową a na około posiada dodatkowe uszczelki gumowe. My od razu braliśmy full service czyli montaż + dobór automatyki z 24 miesięczną gwarancją.

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

: 21 Wrz 2016, o 20:20
autor: Adaś11
Zgadzam się z poprzednikiem bramę od Bram-Bud mam od ok.1,5 roku więc gwarancja 24 miesięczna nadal obowiązuje. Wysłałem formularz wyceny z ich strony i zaraz dostałem odpowiedź. Uzgodniliśmy wszystko i tak w wyznaczonym terminie przyjechała piękna brama segmentowa. Ze sprężynami skrętnymi w zestawie na min. 15tys cykli i dodatkowym ryglem zewnętrznym. Współczynnik przenikania jest na poziomie drewnianego okna, więc nie ma co się obawiać zimowych poranków i mocnego mrozu w garażu.

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

: 30 Wrz 2016, o 07:17
autor: Maniekk1
Ja osobiście nie miałem się do czego przyczepić, wysłałem formularz wyceny z ich strony bram-bud.com zaraz otrzymałem konkretne informację i zleciłem wykonanie bramy z wybranymi przetłoczeniami i kolorem. Brama przyszła w terminie taka jaką chciałem. Zamontowali wszystko, dodatkowo wybraliśmy wspólnie automatykę. Mijają już 3 lata a brama śmiga świetnie czy to zima czy lato. Dlatego warto się z nimi skontaktować.

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

: 11 Paź 2016, o 18:23
autor: Czaruś323
Korzystałem z jej usług i nie pozostawili mi jakichkolwiek problemów. Po montażu wszystko posprzątali a brama pasuje jak ulał do całego domu, dzięki temu ze mają na prawdę szeroką gamę kolorów RAL i 4 rodzaje przetłoczeń. Brama jest ciepła (izolowana pianką poliuretanową) w zestawie niczego nie brakuje, a jak trzeba to mają również automatykę producentów z najwyżej pułki.

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

: 28 Gru 2018, o 17:38
autor: lolek
Brama garażowa - niełatwo ją zamontować samodzielnie.
Szczególnie, jeśli ktoś chce aby garaż był dobrze ocieplony (bo stanowi część bryły domu).
Ogólnie zwracajcie uwagę na dobry montaż - nie tylko w przypadku okien lub drzwi - bramy też są istotne.