Strona 1 z 1

Drzwi o nietypowych wymiarach

: 17 Kwi 2015, o 14:58
autor: rozz
Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pewien problem i bardzo liczę na pomoc. Mieszkamy z mężem w dość starym domu po teściach. Obecnie jesteśmy na etapie wymiany drzwi do piwnicy, które są już w bardzo złym stanie i tu zaczynają się schody... Drzwi te mają wymiar 80x170cm. W miejscowości, w której mieszkamy nikt nie zajmuje się czymś takim. Zna ktoś może godną polecenia firmę produkującą drzwi na wymiar? Liczę się z większymi kosztami.
Pozdrawiam.

Re: Drzwi o nietypowych wymiarach

: 8 Lut 2017, o 08:01
autor: Pan Majster
Każda mała firma - stolarz, tutaj linków nie podajemy.

Re: Drzwi o nietypowych wymiarach

: 9 Paź 2017, o 11:43
autor: justiW
W tym momencie nie ma problemu, aby kupić drzwi na zamówienie, oferta w tym zakresie jest naprawdę szeroka. Stolarz zrobi drzwi o rozmiarze wskazanym przez Ciebie.

Re: Drzwi o nietypowych wymiarach

: 1 Lis 2019, o 21:54
autor: Eger
Każdy profesjonalny producent ma w swojej ofercie drzwi o nietypowych wymiarach. To nie te czasy, kiedy wszyscy wiodący producenci przyjmowali zamówienia na drzwi nietypowe w ilości od 50 szt. lub za kilkudziesięcioprocentową dopłatą do ceny podstawowej. Zmieniły się realia: zwiększyła się konkurencja i przybyło sporo ciekawych realizacji typu lofty, wymagających bardzo elastycznego podejścia do wymiarów. Aktualnie przy zamówieniu drzwi o nienormatywnych wymiarach trzeba się liczyć tylko z niewielką dopłatą i dłuższym okresem oczekiwania na realizację zlecenia. Jedynym ograniczeniem mogą być względy technologiczne, np. przeszklenia lub inne tego typu.