Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Rozmawiaj o czym chcesz o polityce, rozrywce, forum o sobie itd.
Regulamin forum
Sponsorem forum budowa jest Portal branży budowlanej oraz narzędzie Uwaga awaria
Lescott
Posty: 46
Rejestracja: 17 Cze 2014, o 14:45

Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Post autor: Lescott » 10 Lis 2016, o 15:45

Hej, nasz sklep z materiałami budowlanymi coraz bardziej sie rozwija i myślimy powoli o otym, żeby wybudować kolejną siedzibę. Nie mamy jednak zbyt wielkiego doświadczenia w przypadku wyboru działek, ogólnie lokalizacji. Możecie dać nam kilka rad?

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
manniek

Re: Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Post autor: manniek » 28 Lis 2016, o 09:46

Przede wszystkim musisz określic swoją grupę docelową. Sprawdzić zagęszczenie ludności, a także zorientować się w cenach działek i w planie zagoposdarowania przestrzennego. Najlepiej zamówić konkretnę analizę. Wiem, że na podstawie oprogramowania esri i lokalnych map można zrobić to bardzo precyzyjnie.

Lescott
Posty: 46
Rejestracja: 17 Cze 2014, o 14:45

Re: Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Post autor: Lescott » 29 Lis 2016, o 10:10

Brzmi to dla mnie trochę zbyt skomplikowanie. Macie może jakieś artykuły na ten temat?

Lescott
Posty: 46
Rejestracja: 17 Cze 2014, o 14:45

Re: Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Post autor: Lescott » 29 Lis 2016, o 15:56

Dzięki, na pewno sobie przeczytam. Znalazłem tam jeszcze kilka innych artykułów na ten temat. Widzę, że to jest strona firmy ESRI, a ich akurat znam:)

ziajka
Posty: 28
Rejestracja: 1 Cze 2015, o 09:47

Re: Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Post autor: ziajka » 12 Gru 2016, o 13:43

Jak zmieniać lokalizację to lepiej na taką w centrum.

Maszt1980
Posty: 12
Rejestracja: 4 Sie 2014, o 15:33

Re: Lokalizacja pod nową siedzibę firmy

Post autor: Maszt1980 » 22 Gru 2016, o 15:33

U nas szef też chciał to dobrze zrobic, bo to jednak spora inwestycja. Razem trafiliśmy na te artykuły z Arcanagis i zaczęła nam świtać, że może uda nam się to zrobić profesjonalnie z wykorzystaniem map gis tak, jak robią to duże banki. Jesteśmy na etapie składania zamówienia na projekt i liczymy na to, że coś z tego będzie:)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości