Opinie Drzwi Pantor kupione w OBI ODRADZAM

Zanim wynajmiesz firmę budowlaną sprawdź jej opienie
Regulamin forum
Dodaj firmę do katalogu firm - darmowe opinie o firmach na budoloper.pl - budoloper.pl/katalog
Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Opinie Drzwi Pantor kupione w OBI ODRADZAM

Post autor: Pan Majster » 17 Paź 2014, o 17:55

Chciałem wszystkich przestrzec przed zakupem drzwi wejściowych w firmie PANTOR - opinie pisze na podstawie przygody z drzwiami tej firmy zakupionymi w markecie budowlanym OBI (Model NEvADA)

Kupiłem dwa modele takich drzwi do kotłowni i na wejście.. Na wystawie ładne drzwi z szybką w kolorze złotego dembu.

Po rozpakowaniu drzwi podczas montażu okazało się że jedne z nich mają źle wywiercone otwory na klamkę (nie można było nawet włożyć klamki) - Co za tuman wypóścił te drzwi wogóle z magazynu?? NIe mają kontroli jakości co wyjdzie to pojedzie do Klienta ;/

Wynająłem samochód dostawczy i wymieniłem drzwi na ładniejsze (wkładka wystawała uważam to za wadę ale do przyjęcia tym bardziej że zależało mi na skończonej robocie i takim samym modelu drzwi.)

Przywiozłem do domu, rozpakowałem całe drzwi i co widzę?? To co na zdjęciu poniżej!
Szpara że aż widać co się dzieje z drugiej strony, można włożyć igłę i wyciągnąć ją z drugiej strony.

Człowiek płaci za drzwi pierwsza klasa, najdroższe w OBI (polski producent) "Najlepsze drzwi na wejście" - slogan z opakowania drzwi i co? I dostaje drugą czy trzecią klasę!!!

Skoro sam trafiłem dwa wadliwe skrzydła pod rząd aż strach pomyśleć jak przedstawia się transport do obi na całą Polskę!


PS w OBI można sobie kupić rękawiczki i to na jeden raz, sprzedają taką tandetę że szok!
Ostatnio chciałem tam kupić furtkę, ale okazało się że nie mają słupków do pary, mają same słupki z otworami na zawiasy, nie mają słupków z otworem na zapadkę, zapytałem sprzedawcy jak mam tą furtkę zamknąć, odpowiedział: Musi Pan sobie wyfrezować samemu kanał albo ponawieracać otwory:

I to jest sklep budowlany?? Zrób to sam??

NIGDY WIĘCEJ NIE POJADĘ DO OBI!!!!!!!! - Bo OBI TAKT TO BRZYDKO ROBI!!!!

google adsense
Google
 

Mirek
Posty: 100
Rejestracja: 11 Paź 2013, o 19:31
Kontaktowanie:

Re: Opinie Drzwi Pantor kupione w OBI ODRADZAM

Post autor: Mirek » 30 Lis 2016, o 17:00

Też mam te drzwi, użytkowanie po roku czasu używania:

+ Jeszcze się trzymają
- Wkładka z czasem przesuwa się w inną stronę i nie pasuje do otworu
- Zaciął się klucz, przypadkiem włożyłem inny klucz do zamka, klucz był z tego samego modelu ale innej pary drzwi. Klucz został w środku, nie idzie go wyciągnąć.

Na pewno już bym nie kupił takich drzwi, trzeba dopłacić 500zł i kupić drzwi u polskiego producenta (stolarza)
Pantor to masówka marketowa idzie serja nikt nawet nie sprawdza czy wszystko jest kompletne, w moim modelu też czegoś brakowało...

Znawca
Posty: 1
Rejestracja: 19 Lis 2018, o 08:27

Re: Opinie Drzwi Pantor kupione w OBI ODRADZAM

Post autor: Znawca » 19 Lis 2018, o 08:34

Witam,

Nie dziwię się i w pełni rozumiem Twoje oburzenie tymi drzwiami.
Jednak w sumie pozwolę sobie zwrocić uwagę na kilka kwestii :
W nazwie tematu użyłeś marki Pantor, która jest faktycznie polskim producentem, lecz nie producentem skrzydła Nevada. Nevada idzie spod skrzydła S-Door.
Pantor robi polskie drzwi na polskich podzespołach i nie ma z nimi tego typu problemów a S-Door jest tańszą półką drzwi stąd też spotykane takie "Cuda".
Zwrociłem uwage na ten post ponieważ sam nimi handlowałem na markecie swego czasu i troche tematu liznąłem.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości