Odstępy od skrzynki elektrycznej

Mówią że elektryka prąd nie tyka... Jeśli nie jesteś elektrykiem najpierw poradź się fachowca
Regulamin forum
Ciekawe artykuły i wiadomości ze świata - elektryki i elektroniki - zobacz galerie budowlane: Budownictwo
Aero
Posty: 1
Rejestracja: 25 Wrz 2017, o 23:36

Odstępy od skrzynki elektrycznej

Post autor: Aero » 25 Wrz 2017, o 23:51

Witam,chciałem zapytać czy są jakieś wymogi ZE, na temat zachowania odstępu ogrodzeniem od wspolnej skrzynki w granicy z sasiadem. Skrzynka znajduje sie na końcu mojej działki w rogu 20m od głównej ulicy i biegnie wzdłuż wjazdu sasiada. Problem pojawił się gdy zrobiłem swoje ogrodzenie z 30cm odstepem od granic w celu właśnie pozostawienia dostępu bezpośredniego do tej skrzynki. Prosiłem sąsiada żeby również zachował odstęp swoim ogrodzeniem ok.30cm ale,ten powiedział że,ogrodzenie zrobi w granicy :-/ wiec,30cm to stanowczo za mało i teraz nie wiem co robić?
Mam prawo wymagac odstepu od granic ok.30cm tak żeby razem było ok.60cm w celu tkzw pola publicznego?
Czy raczej dzwonić do ZE o przeniesienie skrzynki do głównej ulicy i każdy będzie miał bezpośredni dostęp?
P.s
Ja jeszcze nie jestem wpiety do skrzynki i mam 10m do tylnej granicy jak rowniez 10m do przodu wiec,mi to bezroznicy

google adsense
Google
 

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości