Okna dachowe FAKRO - przemarzają wieje nieszczelne

Więźba dachowa, Pokrycia dachowe, Obróbki blacharskie, Rynny, Kominy i inne z tym związane tematy.
Regulamin forum
Artykuły eksperckie - dachy - zobacz firmy budowlane z kategorii: Budownictwo
Awatar użytkownika
Bocian

Okna dachowe FAKRO - przemarzają wieje nieszczelne

Post autor: Bocian » 22 Sty 2017, o 09:52

Mam problem z oknami, podczas mrozów -20 nie mogę dogrzać jednego pokoju na poddaszu. Okno mamy nad łóżkiem i normalnie czuć jak mrozi z tego okna. Wiecie jak temu zaradzić? Może to okno da się jakoś wyregulować?? Może jakieś uszczelki??

google adsense
Google
 

Pan Majster
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 8 Wrz 2011, o 14:18
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: Okna dachowe FAKRO - przemarzają wieje nieszczelne

Post autor: Pan Majster » 22 Sty 2017, o 09:57

Problem może wynikać ze złego docieplenia ramy okiennej. Dotknij w czasie mrozów tych wnęk okiennych i sprawdź czy bardzo zmarznięte w tym pokoju a jak w innym. Budowa okna dachowego nie jest skomplikowana, i tutaj raczej nic nie poprawisz bo nie ma co poprawić, ale wiesz mi sposób docieplenia robi dużą robotę.

lolek
Posty: 29
Rejestracja: 18 Maj 2013, o 14:00

Re: Okna dachowe FAKRO - przemarzają wieje nieszczelne

Post autor: lolek » 30 Lis 2018, o 22:29

Mnie to też wygląda na winę złego montażu.
Jako osoba bliska branży wiem, że montaż okien dachowych to jedna z najtrudniejszych rzeczy w stolarce otworowej.
Polecam wynajmowanie dobrych i doświadczonych fachowców (młodzi się mogą przy nich uczyć :)

Grzesiek B
Posty: 1
Rejestracja: 31 Lip 2019, o 01:56

Re: Okna dachowe FAKRO - przemarzają wieje nieszczelne

Post autor: Grzesiek B » 31 Lip 2019, o 07:23

Raczej okno jest źle zamontowane, nie jest to ciepły montaż. Wybór markowych okien jest ważny, ale również fachowy dobry montaż, bo później są takie skutki że okno przemarza.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość