Szkolenia - ekologiczna budowa i ekodom

Rozmawiaj o czym chcesz o polityce, rozrywce, forum o sobie itd.
Regulamin forum
Sponsorem forum budowa jest Portal branży budowlanej oraz narzędzie Uwaga awaria
123Dorota
Posty: 1
Rejestracja: 19 Gru 2016, o 22:12
Kontaktowanie:

Szkolenia - ekologiczna budowa i ekodom

Post autor: 123Dorota » 24 Gru 2016, o 15:48

Witam wszystkich,
Mam do Was prośbę. Otóż pracuję w firmie prowadzącej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych dowolne szkolenia biznesowe, team building i inne dla działów sprzedaży. No i robimy również wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. Ponieważ od niedawna jestem hobbystką wszystkiego co się wiąże z eko-domem (zeroemisyjnosć, dom pasywny), chcę wpłynąć na naszego dyrektora, że możemy zrobić jakieś symulacje szkoleniowe, gry integracyjne albo wyjazdy konferencyjne dla takich jak my pasjonatów. Wówczas pewnie dałabym radę pożenić zadania zawodowe z życiem prywatnym. No i myślę o tym, w jakich tematach szkolenia, albo gry i symulacje czy konferencje i wyjazdy bylyby dla Was na tyle fajne że chcielibyście pojechać.
Jeżeli niezobowiązująco ktokolwiek mógł coś podpowiedzieć, będę wysoce zobowiązana. To mogą być szkolenia w dowolnej formie – jestem otwarta na wszelkie programy czy dziedziny – nasz dział sprzedaży to doświadczeni handlowcy i na pewno zorganizują instruktora i hotel z wygodną salą konferencyjną która nie zrujnuje nikomu portfela.
A może ktoś z Was już miał zajmujące szkolenie albo wyjazd z naszej działki – to napiszcie coś . A może odwrotnie – może jakieś szkolenia odradzacie – to także to będzie dla mnie ciekawe.
pozdrawiam wszystkich na forum ;-)
Dorota

google adsense
Google
 

faberas
Posty: 2
Rejestracja: 19 Sty 2017, o 21:18

Re: Szkolenia - ekologiczna budowa i ekodom

Post autor: faberas » 7 Mar 2017, o 20:57

jakie są koszty takich szkolen?

sabakers22
Posty: 2
Rejestracja: 12 Paź 2017, o 23:40

Re: Szkolenia - ekologiczna budowa i ekodom

Post autor: sabakers22 » 17 Paź 2017, o 14:19

Gdzie można znaleść takie szkolenia i jakie koszty?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości