Brama garażowa - Bram-Bud?

Wszystko z czego nasze gospodarstwo jest zbudowane
Regulamin forum
Reklama: Szamba ekologiczne - zobacz darmowe ogłoszenia z kategorii: materiały budowlane
Florian312
Posty: 18
Rejestracja: 5 Wrz 2016, o 16:01

Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: Florian312 » 15 Wrz 2016, o 07:43

Witam :) Sądzicie, że brama segmentowa od Bram-Bud będzie dobrą opcją ?? Szukam dobrego producenta na któym na pewno się nie zawiodę, a jak na razie to właśnie oni spełniają wszystkie wymogi. Liczę na pomoc ;)

google adsense
Google
 

Moncik1
Posty: 6
Rejestracja: 11 Wrz 2016, o 19:07

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: Moncik1 » 18 Wrz 2016, o 16:12

Dla mnie segmentowa jest najwygodniejsza formą i dodatkowo zdecydowanie wygląda najlepiej. Bramy z Bram-Bud jakościowo to zdecydowanie czołówka. Wykonają Ci bramę na dowolne wymiary otworu garażu. Możesz wybrać sobie kolor i wzór przetłoczeń z 4 dostępnych. Izolowana pianka poliuretanową a na około posiada dodatkowe uszczelki gumowe. My od razu braliśmy full service czyli montaż + dobór automatyki z 24 miesięczną gwarancją.

Adaś11
Posty: 19
Rejestracja: 1 Wrz 2016, o 18:57

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: Adaś11 » 21 Wrz 2016, o 20:20

Zgadzam się z poprzednikiem bramę od Bram-Bud mam od ok.1,5 roku więc gwarancja 24 miesięczna nadal obowiązuje. Wysłałem formularz wyceny z ich strony i zaraz dostałem odpowiedź. Uzgodniliśmy wszystko i tak w wyznaczonym terminie przyjechała piękna brama segmentowa. Ze sprężynami skrętnymi w zestawie na min. 15tys cykli i dodatkowym ryglem zewnętrznym. Współczynnik przenikania jest na poziomie drewnianego okna, więc nie ma co się obawiać zimowych poranków i mocnego mrozu w garażu.

Maniekk1
Posty: 23
Rejestracja: 3 Wrz 2016, o 19:18

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: Maniekk1 » 30 Wrz 2016, o 07:17

Ja osobiście nie miałem się do czego przyczepić, wysłałem formularz wyceny z ich strony bram-bud.com zaraz otrzymałem konkretne informację i zleciłem wykonanie bramy z wybranymi przetłoczeniami i kolorem. Brama przyszła w terminie taka jaką chciałem. Zamontowali wszystko, dodatkowo wybraliśmy wspólnie automatykę. Mijają już 3 lata a brama śmiga świetnie czy to zima czy lato. Dlatego warto się z nimi skontaktować.

Czaruś323
Posty: 2
Rejestracja: 3 Paź 2016, o 16:39

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: Czaruś323 » 11 Paź 2016, o 18:23

Korzystałem z jej usług i nie pozostawili mi jakichkolwiek problemów. Po montażu wszystko posprzątali a brama pasuje jak ulał do całego domu, dzięki temu ze mają na prawdę szeroką gamę kolorów RAL i 4 rodzaje przetłoczeń. Brama jest ciepła (izolowana pianką poliuretanową) w zestawie niczego nie brakuje, a jak trzeba to mają również automatykę producentów z najwyżej pułki.

lolek
Posty: 29
Rejestracja: 18 Maj 2013, o 14:00

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: lolek » 28 Gru 2018, o 17:38

Brama garażowa - niełatwo ją zamontować samodzielnie.
Szczególnie, jeśli ktoś chce aby garaż był dobrze ocieplony (bo stanowi część bryły domu).
Ogólnie zwracajcie uwagę na dobry montaż - nie tylko w przypadku okien lub drzwi - bramy też są istotne.

hayley
Posty: 8
Rejestracja: 12 Wrz 2020, o 09:10

Re: Brama garażowa - Bram-Bud?

Post autor: hayley » 23 Wrz 2022, o 10:32

Ja bramę zamawiałem razem z oknami i roletami zewnętrznymi, bo akurat w Oknoplast była promocja i się to mega opłacało. Wybór okazał się być strzałem w 10. Wszystko działa dobrze mechanizm bramy na prawdę profeska, ja lubię sobie kupić coś porządnego i to wszystko zaliczam do dobrych inwestycji w dom.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości