Winergetic Premium Passive

Wszystko z czego nasze gospodarstwo jest zbudowane
Regulamin forum
Reklama: Szamba ekologiczne - zobacz darmowe ogłoszenia z kategorii: materiały budowlane
Lescott
Posty: 46
Rejestracja: 17 Cze 2014, o 14:45

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Lescott » 18 Sty 2015, o 23:47

Nie łatwiej było od razu do fabryki się odezwać, z Olkusza masz bliziutko na Wawel, a cena też pewnie lepsza niż u dystrybutora.

google adsense
Google
 

BELZEBER
Posty: 14
Rejestracja: 14 Lip 2014, o 12:55
Lokalizacja: Olkusz
Kontaktowanie:

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: BELZEBER » 21 Sty 2015, o 21:22

Lescott pisze:Nie łatwiej było od razu do fabryki się odezwać, z Olkusza masz bliziutko na Wawel, a cena też pewnie lepsza niż u dystrybutora.
dlaczego lepsza? a co to za różnica?

Lescott
Posty: 46
Rejestracja: 17 Cze 2014, o 14:45

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Lescott » 25 Sty 2015, o 00:54

Produkcja Oknoplastu jest pod Krakowem, na pewno urwałbyś coś bezpośrednio u samego producenta.

Maniek
Posty: 26
Rejestracja: 13 Maj 2014, o 17:02

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Maniek » 25 Sty 2015, o 18:13

No tu się możesz zdziwić kolego ale oknoplast pilnuje polityki cenowej i nie ma opcji żeby sprzedawał coś taniej u siebie. To jest bardzo fair w stosunku do punktów dystrybucyjnych, bo wszyscy mają te same ceny i nie ma faworyzowania punktów. Wiadomo, dobry sprzedawca może liczyć na jakieś bonusy ale nie na niższą cenę sprzedaży. Inaczej to nigdy byś nie utrzymał sieci partnerskiej bez transparentnej polityki cenowej. Idąc dalej, nie sądzę żeby cokolwiek taniej dostał, mało tego pewnie odesłaliby go bezpośrednio do najbliższego dealera, dąbrowy czy olkusza (nie wiem co jest bliżej).

BELZEBER
Posty: 14
Rejestracja: 14 Lip 2014, o 12:55
Lokalizacja: Olkusz
Kontaktowanie:

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: BELZEBER » 1 Lut 2015, o 22:20

Nie wiem, wzialem za pewnik ceny z olkusza. Tak jak pisalem, bylo to z rekomendacji. Porownywalne ceny dostalem z innych firm, co nie wzbudzilo mojej podejrzliwosci odnosnie wyceny. Raczej potwierdza sie to co napisal uzytkownik Maniek.

Maniek
Posty: 26
Rejestracja: 13 Maj 2014, o 17:02

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Maniek » 8 Lut 2015, o 22:26

BELZEBER pisze:Nie wiem, wzialem za pewnik ceny z olkusza. Tak jak pisalem, bylo to z rekomendacji. Porownywalne ceny dostalem z innych firm, co nie wzbudzilo mojej podejrzliwosci odnosnie wyceny. Raczej potwierdza sie to co napisal uzytkownik Maniek.
Wiem jak działa ich dystrybucja dlatego możesz mi zaufać. Tak działają najwięksi dystrybutorzy w PL i jest to ok system. Nic nie pokombinujesz i dobrze, bo nie ma potrzeby.

BELZEBER
Posty: 14
Rejestracja: 14 Lip 2014, o 12:55
Lokalizacja: Olkusz
Kontaktowanie:

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: BELZEBER » 14 Lut 2015, o 21:03

Najważniejsze, że cena była ok w porównaniu z innymi porducentami. Sprawdzałem tylko czy nie chcą mnie naciagnąć ale wyszło bardzo konkurencyjnie. Już czy bardziej by miałoby być konkurencyjnie w samym oknoplaście nie drążyłem. Tak jak napisałem z polecenia więc nie mogłem wydziwiać ;)

Lescott
Posty: 46
Rejestracja: 17 Cze 2014, o 14:45

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Lescott » 15 Lut 2015, o 18:34

Myślę, że są jakieś różnice między poszczególnymi dealerami. Nie drążąc tematu najważniejsze, że dostałeś ofertę w dogodnych warunkach. Chociaż oknoplast uchodzi za bardziej ekskluziw i trochę zaskoczony jestem, że wyszło w konkurencyjnej cenie. Zależy oczywiście z kim porównywałeś.

BELZEBER
Posty: 14
Rejestracja: 14 Lip 2014, o 12:55
Lokalizacja: Olkusz
Kontaktowanie:

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: BELZEBER » 15 Lut 2015, o 23:33

Grubo wcześniej robiłem wycenę przez włoszczowski stolbud i dystrybutora drutexu. Teraz już nawet nie sprawdzałem jakie są aktualne wyceny ale z tymi starymi licuje, uzanłem więc że jak oknoplast to nie ma się co zastanawiać. Znowu powtórzę - z polecenia i to takiego gdzie ktoś mi wisiał przysługę. Nie zakłądałem, że ktoś będzie chciał zarobić jak z ulicy.

cemencix
Posty: 8
Rejestracja: 29 Lis 2013, o 10:56

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: cemencix » 24 Lut 2015, o 14:10

Najważniejsze że $$$ się zgadzają. Jeżeli cena była porównywalna do wymienianych to według mnie i tak dostałeś bardzo dobrą ofertę.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości