Winergetic Premium Passive

Wszystko z czego nasze gospodarstwo jest zbudowane
Regulamin forum
Reklama: Szamba ekologiczne - zobacz darmowe ogłoszenia z kategorii: materiały budowlane
Awatar użytkownika
żubr

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: żubr » 30 Wrz 2016, o 13:25

dobrze że rozwiałeś moje wątpliwości pozostaje przedzwonić do oknoplastu żeby zasięgnąć informacji u źródła

google adsense
Google
 

Awatar użytkownika
qwertyuiop

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: qwertyuiop » 3 Paź 2016, o 10:28

napisz później koniecznie jak to rozwiązaliście z tym montażem

Awatar użytkownika
Rasmat

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Rasmat » 14 Paź 2016, o 13:43

Jak to jest z tymi oknami pasywnymi? Czy jak na przykład zamontuję sobie te winergetic premium passive do domu, który był budowany kilka lat temu, to da mi to coś konkretnego czy wyrzucanie pieniędzy w błoto?

Awatar użytkownika
Pingin

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Pingin » 19 Paź 2016, o 09:27

jeśli nie miałeś domu budowanego jako pasywny to raczej nie ma sensu. Możesz oczywiście je zamontować, ale nie wykorzystasz ich właściwości w pełni. Lepsze dla Ciebie będą po prostu ciepłe, energooszczędne okna. Ale tu nie masz problemu bo weźmiesz po prostu winergetic premium i tyle.

Awatar użytkownika
Rasmat

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Rasmat » 9 Lis 2016, o 14:32

no właśnie nad tym się zastanawiałem. parę osób powiedziało mi coś podobnego więc wychodzi na to że faktycznie. zależy mi bardzo na tym żeby nie tracić dużo ciepła. a montaż ciepły? z czym to się je?

Awatar użytkownika
Rasmat

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Rasmat » 16 Gru 2016, o 21:09

hmm czyli warto spróbować? z początku wydawało mi się to takim "chłytem marketingowym"

Awatar użytkownika
Szczupak

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Szczupak » 29 Gru 2016, o 16:15

Montaż ciepły to jest król montaży. Ten artykuł tam u góry potwierdza, ale moje doświadczenie tez. Kilka lat w tym fachu robie i mam porównanie. Zwykły montaż jest tańszy ale jednorazowo. A ciepły montaż to są oszczędności na lata. Oczywiście jak to połączysz z dobrymi ciepłymi oknami. Winergetic najlepiej pasywne. Wtedy masz niskie uw dodatkową izolację z montażu. Przy dobrze ocieplonym domu rachunki mogą naprawdę poważnie spaść.

Awatar użytkownika
IggyPop
Posty: 17
Rejestracja: 2 Cze 2014, o 11:29

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: IggyPop » 30 Gru 2016, o 11:00

Czy to dobrze montować okna w warstwie ocieplenia? Panowie z firmy zaproponowali mi takie rozwiązanie mówiąc że to w niczym nie przeszkadza jak się wybierze montaż z tą folią specjalną. Nie znam się na tym za bardzo.

Awatar użytkownika
Szczupak

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: Szczupak » 30 Gru 2016, o 13:46

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamontować okna w ten sposób. I tak przytwierdza się je najpierw do muru na kotwach, po prostu później ociepla się dom, dzięki czemu okna będą "na równi" z tynkiem. Dwa lata temu w ten sposób właśnie oknoplast montował mi okna i nie było z tym później żadnych problemów.

Awatar użytkownika
IggyPop
Posty: 17
Rejestracja: 2 Cze 2014, o 11:29

Re: Winergetic Premium Passive

Post autor: IggyPop » 13 Sty 2017, o 10:55

Szczupak pisze:Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zamontować okna w ten sposób. I tak przytwierdza się je najpierw do muru na kotwach, po prostu później ociepla się dom, dzięki czemu okna będą "na równi" z tynkiem. Dwa lata temu w ten sposób właśnie oknoplast montował mi okna i nie było z tym później żadnych problemów.
Dzięki za szybką odpowiedź, już się dogadałem z nimi i sprawa jest klepnięta tylko nie miałem czasu odpisać tu na forum. Montaż będzie w przyszłym tygodniu także zobaczymy jak im to pójdzie i czy wszystko będzie w porządku

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości